Meyve Suyu Daren Ananaslı

Meyve Suyu Daren Ananaslı

Ülkemizde gitgide büyüyen meyve suyu pazarının domino taşı olan Meyve Suyu Daren, dünya pazarında da aranan marka haline gelmiştir. Meyve Suyu Daren Ananaslı ile tropikal meyveyi sağlıklı ambalajıyla meyve suyu olarak sofralarımıza getirdi.

Faydaları oldukça fazla olan bu tropikal meyvenin suyunu, Meyve Suyu Daren Ananaslı olarak sabah kahvaltılarında, öğlen, akşam yemeklerinde veya serinlemek için gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Ananasın lezzeti biraz ekşi ve genel itibariyle tatlıdır. Kökeni Güneydoğu Asya ve Güney Amerika’dır. Bu mucizevi meyve C vitamini deposudur ve günlük C vitamini ihtiyacınızı birkaç dilim ananasla sağlamanız mümkündür. Sağlığımız için önemli bir magnezyum deposu olan meyve, kolesterol ve kan şekerini düzenler. Lifli olması bağırsakların da düzenli çalışmasını sağlayacaktır. Bromelain enzimi sadece ananasta bulunur. Bromelain maddesi birçok enzimin karışımından oluşmaktadır. Bu enzim şişkinliği, mide yanmasını, enfeksiyonlar sonucunda oluşan ağrıları azaltıcı etkisi ve iltihap giderici özelliği ile dikkat çeker. Bromelain’in kanserden koruyucu etkisi olduğu araştırılırken bazı virüs ve bakterileri de öldürdüğü görülmüştür. İşte bu özel meyveyi Meyve Suyu Daren üreticisi aldı 1 litrelik ambalajıyla sofralarınıza getirdi.

Yıllardır meyve suyu sektöründe hizmet veren Meyve Suyu Daren Ananaslı ile herkes tarafından tercih edilir hale geldi. Bu sektörde aranılan marka olan Meyve Suyu Daren,fiyat istikrarı ve kalitesiyle pazardaki payını sürekli arttırmaktadır.up