Daren Vişne Nektarı

Daren Vişne Nektarı


Daren Vişne Nektarı

Oğuz Gıda A.Ş. 1997 yılından bu yana gıda sektörünün meyve nektarı, Daren Vişne Nektarı, meyve suyu, meyve aromalı gazlı içecek, meyve aromalı içecek, uht süt üretimi, enerji içecekleri ve alkolsüz gazlı ve gazsız içecek alanlarında üretim yapmaktadır. Kaliteden ödün vermeden, hijyen ve uluslararası standartlara uygun son teknoloji kullanarak; müşteri memnuniyetini arttırmak en önemli hedeflerindendir.

Anadolu’nun verimli topraklarında yetişen vişneler, sağlıklı koşullarda toplanarak meyve suyu fabrikasına getirilir. Meyveler, tazeliğini kaybetmeden sofralarınızda Daren Vişne Nektarı olarak yerini alır. Vişnenin latince adı Prunus cerasusdur. Vişnenin tadı biraz ekşi olmakla birlikte ülkemizde ilkbaharda çıkar. Vişne serinletici ve ferahlatıcı özelliği ile meyve suyu olarak tüketimi daha yaygındır. Marmelatı ve reçeli de yapılan meyve sağlık için de çok faydalıdır. A ve C vitaminlerini barındıran vişne, bağışıklığı güçlendirir ve yaşlanmayı geciktirir. Vişne antioksidandır ve kansere yakalanma riskini azaltır. Diyabete karşı korur, kolesterolü dengeler. Özellikle mide ve kolon kanserine karşı koruma sağlar. İşte bu ilaç gibi meyveyi tamamen doğal olarak meyve nektarı haline getiren Daren meyve suyu fabrikası üretimini günden güne arttırmaktadır.

Sabah kahvaltılarında, öğle ve akşam yemeklerinde gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz Daren Vişne Nektarı, sizi ferahlatırken sağlığınızı da koruyacaktır. Daren Vişne Nektarı, sağlıklı ambalajıyla 1 litrelik, 250 ml, 330 ml, 200 ml olarak sizlere sunulmaktadır.up