Daren Şeftali Nektarı Bilgi

Daren Şeftali Nektarı Bilgi

Daren Şeftali Nektarı

Bol sulu ve tatlı bir meyve olan şeftalinin dünyaya Çin’den yayıldığı düşünülmektedir. Bu mucizevi meyve eski çağlarda uzun yaşamın sırrı bir nevi ölümsüzlük iksiri olarak da adlandırılmaktadır. İşte bu sihirli meyve Daren Şeftali Nektarı olarak safralarımızda yerini almaktadır. Ülkemizde Akdeniz Bölgesi, Bursa ve çevresinde yetiştiriciliği yapılırken; Türkiye şeftali yetiştiriciliğinde dünyada 6. sırada yerini bulur.

Daren Şeftali Nektarı, tüketiciye taze ürünler sunmak için eksiksiz ve benzersiz ambalajlarla hizmet vermektedir. Daren meyve suyu kolay açılma özellikleri ve tüketicinin kullanım rahatlığını da düşünmüştür. Daren meyve sularında insan sağlığı, güvenliği her zaman ilk sırada yer alır. Daren Şeftali Nektarı 1 litre, 200 ml, 250 ml, 330 ml’lik ambalajlarda hazırlanır. Günün her öğününde gönül rahatlığı ile içebileceğiniz Daren Şeftali Nektarı sabah kahvaltılarında, öğlen-akşam yemeklerinde veya günün her saatinde ferahlamak istediğinizde en lezzetli içeceğiniz olur.

Daren Şeftali Nektarında, Anadolu’dan temin edilen tamamen doğal ürünler kullanılır. Steril ortamda hazırlanan meyve suları özel olarak hazırlanmış ambalajlarında sofralarınızın vazgeçilmezi olarak yerini alır.


Nar Suyunun Faydalarıup