Daren Portakal Nektarı

Daren Portakal Nektarı


Daren Portakal Nektarı, Akdeniz esintisinin ferahlığını tüm vücudunuzda hissedebileceğiniz doğal bir üründür. Oğuz Gıda güvencesiyle yaz kış sofralarınızda güvenle tüketebileceğiniz Daren portakal nektarı C vitamini deposudur.


Turunçgillerden olan portakalda potasyum, kalsiyum, demir ve fosfor mineralleri bulunur. Bol miktarda C vitamini içeren portakalda A, E ve B grubu vitaminleri de bulunur. Bağışıklık sistemini güçlendiren portakal, vücuda enerji vererek yorgunluğu da önler. Posalı bir meyve olan portakal, şeker oranını ve tansiyonu düşürür. Vücudumuzda depolanamayan C vitaminini bolca bulunduran meyve, sigara içenlere şiddetle tavsiye edilir. Daren Portakal Nektarı, dalından tüketiciye kadar sağlıklı, hijyen, doğallığını ve tazeliğini kaybetmeden ulaşır. Son teknolojiyi, bilgi ve tecrübesini birleştiren firma kaliteyi ucuz meyve suyu olarak size ulaştırmak için gece gündüz çalışmaktadır.


Dalından kopan meyveler, el değmeden dünya standartlarına uygun, steril koşullarda sağlıklı ambalajlarında tüketiciye sunulur. Doğallığından ve tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Daren Portakal Nektarı, sofralarınızda yerini alır. Lezzeti ve ferahlığı ile sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olurken öğlen ve akşam yemeklerinde de serinletici olacaktır. Güne portakal nektarıyla başlayarak daha enerjik ve sağlıklı olun. İçerdiği C vitamini le kış ve bahar aylarında sıkça yakalandığınız grip ve soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşıda koruyucu olacaktır.


Daren Portakal Nektarı; 1 litre, 250 ml, 330 ml ve 200 ml. sağlıklı ambalajlarda tüketiciye ulaşmaktadır. up