Daren Meyve Suları

Daren Meyve SularıDaren Meyve Suları Dalından sofralara sloganıyla yola çıkan, Oğuz Gıda AŞ. Türkiye ve dünyadaki pazar payını Daren Meyve Suları ile her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sektörde insan sağlığına verdiği değerle ön plana çıkan Daren Meyve Suları yurtiçi ve yurtdışı taleplerini karşılamak için üretimlerini arttırmıştır. Kaliteden asla ödün vermeyen firma, dalından sofraya gelene kadar tüm aşamaları son teknoloji ve profosyonel ekibiyle birlikte yapmaktadır. En son nokta olan tüketiciye kaliteli meyve sularını en düşük maliyetle ve güvenilir ambalajla sunan Daren Meyve Suyu sektörde yerini sağlamlaştırmak için arge çalışmalarına da hız kesmeden devam etmektedir.

Sağlıklı ambalajıyla Daren Meyve Suları; Daren şeftali Nektarı, Daren karışık meyve nektarı, Daren kayısı nektarı, Daren vişne nektarı, Daren portakal nektarı, Daren elma suyu, Daren ananaslı içecek, Daren nar nektarı, Daren mango nektarı, Daren üzüm nektarı olmak üzere her parçasında lezzetin doruğuna ulaşacağınız; Daren Fruit Pulp Peach Drink, Daren Fruit Pulp Orange Drink, Daren Fruit Pulp Pineapple Drink, Daren Fruit Pulp Mango Drink ile birlikte tüm yazın keyfini çıkartacağınız; Daren Ice Tea Şaftali, Daren Ice Tea Limon, Daren Ice Tea Mango çaylarıyla tüketiciye birçok seçenek sunar. Kendinizi biraz yorgun mu hissediyorsunuz alın size muhteşem Black Bruin… 1 litre, 250 ml, 500 ml ambalajlarda enerji içecekleri. Her damak tadına uygun, güvenle içebileceğiniz Fresso Cola, limon aramalı Fresso Gazoz, Fresso portakal aromalı gazozlar ile ürün yelpazesini genişletirken cam şişesiyle her damlasında mineral lezzet bulunan Daren Nar Aromalı B Plus, Daren Limon Aromalı C Plus, Daren Limon Aromalı, Daren Elma Aromalı, Daren Çilek Aromalı, Daren Vişne Aromalı ve vazgeçilemeyen Daren Limonata. Oğuz Gıda; ürün yelpazesinde çocukları da unutmadı. Bani Karışık meyveli içecek, Bani Kayısı meyveli içecek, Bani Vişne meyveli içecek, Bani Meyveli içecek, Bani Mix Multivitamin, Bani Mix Çilek Elma B Plus, Daren süt ve Sarıyer gazozla tüketiciye oldukça zengin ürün çeşidini güvenle sunmaya devam eden firma sektörle ilgili dünyadaki tüm gelişmeleri de yakından takip etmektedir.up