Daren Elma Suyu

Daren Elma SuyuDaren Elma Suyu


Meyve Suyu Daren, doğal elma suyu üretimiyle sizlerin sofrasında. 1997 yılından bu yana meyve suyu sektöründe kalitesi, fiyatı ve lezzetiyle Meyve suyu Daren, yurt içi ve yurt dışında en fazla talep edilen bir marka haline gelmiştir. Milli meyve elmayı, Daren Elma Suyu olarak sağlıklı ve hijyen ambalajıyla özünden bir şey kaybetmeden sofralarımıza getiren firma, üretimine Adana ve Sakarya’da tam kapasite ile devam etmektedir.


Meyve Suyu Endüstrisi Derneği (MEYED), tarafından elma suyunun antioksidan özelliği olduğu konusunda açıklamalar yapılmıştır. Meyve Suyu Daren Daren Elma Suyu ile sağlıklı beslenmede önemli rol oynamaktadır. Elma suyunda bulunan “Quercetin” adlı madde çok güçlü bir antioksidandır. Bu madde sigara, ultraviyole ışınlar, çevreden kaynaklanan zararlı ışınlar, vücudumuzda oluşan kötü kollesterolün engellemesinde birebir etkilidir. Ayrıca elma suyundaki potasyum, sodyum, mağnezyum, fosfor, enzimler, vücut için gerekli asitler sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olacaktır.


Kalp krizi riskini %24 oranında düşüren elma suyu Daren içmek sağlıklı yaşamanızı sağlayacaktır. Meyve Suyu Daren, elma suyuyla mideyi rahatlatır, bulantıyı engeller ve bağırsaklarınızı çalıştırarak sindirimi kolaylaştırır. Genç kalmanın sırrı, cildi güzelleştirmesi, diyet yapanların menüsünün olmazsa olmazı elma suyu. Güçlü bir kalp için, daha uzun yıllar sevdiklerinizle birlikte yaşamak için elma suyu Daren, artık sağlıklı ambalajıyla yanınızda.


Tüketicinin tercihi Meyve Suyu Daren, güvencesiyle sağlıklı ve enerji dolu yaşama adım atın.up